Nov 24, 2012

The books I Love
Moi Drodzy, dziekuje za te kilka wspolnych lat z rafak notes (em) ostatnio dosc nieregolarnie aktualizowanego. Mam zamiar troche popisac o ksiazkach wiec prawdopodobnie powstanie nowy blog "The books I love"  byc moze od czasu do czasu beda sie tu pojawiac zdjecia ale raczej rzadko, wiec zalozmy ze Rafak Notes zostanie miejscem dla wytrwalych ;)

Thank you all who have been following Rafak Notes for past few years. As I am more and more absorbed with photobooks, I'm probably moving to new blog "The books I love". Rafak Notes stays but rather for patient followers.

11 comments:

Anonymous said...

smutne.

emilia said...

no i super. chętnie poczytam o tym, co się czyta ;)

Sylvv said...

na szczęście jestem wytrwała

van Worden said...

wytrwałość to nie problem, oczekiwanie na update rozpoczęte. na linka do bloga książkowego z tym większą niecierpliwością.

robert wyrwas said...

ponoć teraz świat tak skonstruwany, że się trza rozwijać i w nowe horyzonta uderzać... niemniej jednak - Rafak - Ty za młody jesteś, żeby pisać o pisaniu... Ty Fotografię powinieneś robić, lecz skoro wybór Twój taki a nie inny - za van Wordenem rzeknę - czekam na linka do nowych działań...
A tu se bede zaglądał, jak nie do nowości, to do archiwum...

tom said...

Całkowicie rezygnujesz z publikacji swoich zdjęć poprzez internet ?

Rafak said...

chwila,chwila... chyba zaszlo nieporozumienie ;) nie mam zamiaru pisac o ksiazkach "do czytania", i bynajmniej nie z powodu wieku ;) to beda foto-ksiazki raczej do ogladania, np. o "afronauts" ktora toksiazka robi furrore a mnie nie zachwyca az tak bardzo ;)

Rafak said...

zdjecia od czasu do czasu beda sie pojawiac ale bardzo sporadycznie,

bart said...

powodzenia i pozdrowienia

joanna said...

afronauts nie? intrygujące. to tylko gdzie o tych książkach?

Rafak said...

o afronautach tez bedzie. wszsytko mam nadzieje wkrotce sie ujawni ;)